Menü
Geri

Perde Temizliği

Pırlanta Home Perde Temizliği

Perde temizliğinde, perdelerinizi alıp kuru temizleme ve ultrasonic temizlikle ilk günkü ışıltısını geri kazandıralım. Pırlanta Home çalışanlarının köklü tecrübesiyle perdeleriniz için mükemmel sonuçlar elde edilir.

Ayrıca her türlü tamir ve bakımı temizlik esnasın da yapılmaktadır.Perde temizliği için fırmamızı aramanız yeterlidir. Ankara' nın her yerine servis hizmeti sunulmaktadır. Hem uygun fiyat için hem de profesyonel perde temizliği için bizi arayınız.Unutmayın sıradan kuru temizlemeciler, hiçbir şekilde bizimle aynı sonuçlara ulaşamazlar.

48 saat içersinde perdelerinizi alıyoruz, temizliyoruz ve takıyoruz. Randevu için : 0537 601 64 18 tüm Ankara' da servis hizmetimiz vardır.

Kaliteli perdelerinizi sırada kuru temizleme firmalarına emanet ediyorsanız yanılıyorsunuz.Tesislerimizde perde temizliği için son teknoloji makineler kullanılmaktadır. Özellikle stor perde ve jaluzi perde İçin ultrasonic temizleme yapılmakta olup perdeleriniz ilk günkü yeni görüntüsüne kavuşmaktayız. Kadife perdeler özel hassa kuru temizleme yöntemleri kullanılmaktadır.